Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 A (Mens)  
Race : 12 Start : 19 47
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 1 1 7326 Henry Johnson U20 Houghton Harriers
3 2 2 7041 Ian Crowe-Wright Brighton & Hove/New Mexico Uni
5 3 3 NO Theo Blundell Birchfield H/St. Mary's Uni
7 4 4 7092 Tom Dodd U23 Birchfield H/Birmingham Uni
   
Pace : 53 Pacemaker : Mitto Mohammadian
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 B (Mens)  
Race : 9 Start : 19 26
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 5 1 7884 Cameron Reid U20 Chiltern
3 6 2 7786 Harry Richardson U23 Basingstoke & Mid Hants
5 7 3 7828 Thomas Niner Brighton & Hove/Crawley
7 8 4 7867 Joe Ewing U20 Edinburgh AC
   
Pace : 54 Pacemaker : George Vaughn  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 C (Mens)  
Race : 6 Start : 19 05
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 9 1 8362 Oliver Hall U20 Bracknell AC
3 10 2 7812 Rocco Zaman-Browne U23 Manchester H
5 11 3 8475 Tyler Bilyard U20 Great Yarmouth/City of Norwich
7 12 4 8320 Harry Cox U23 Chiltern/Cambridge Uni
   
Pace : 54.5 Pacemaker : Adam McCarthy  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 D (Mens)  
Race : 11 Start : 19 40
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 13 1 7117 Adam Day U23 Chiltern/Birmingham Uni
3 14 2 8460 Jack Dickson U20 Kingston & Poly
5 15 3 7670 Isaac Brown U20 Basildon/Chichester Uni
   
Pace : 55.5 Pacemaker : David Clark  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 E (Mens)  
Race : 13 Start : 19 54
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 16 1 8315 Dylan Spencer U20 Windsor Slough Eton & Hounslow
3 17 2 7407 OJ Parmenter U20 Cambridge & Coleridge
  5 18 3 8306 Luca Minale U20 Victoria Park & Tower Hamlets
7 19 4 7920 Jamie Rashbrook U20 Basildon/Newham & Essex Beagle
   
Pace : 56.5 Pacemaker : Adam McCarthy  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 F (Mens)  
Race : 15 Start : 20 08
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 20 1 8191 Luke Richardson U17 Bromsgrove & Redditch
3 21 2 8481 Leo Freeland U20 Marshall Milton Keynes
  5 22 3 8473 Finlay Hutchinson U17 Notts
7 23 4 7862 Cameron Enser U20 Bracknell AC
   
Pace : 56.5 Pacemaker : Sam Abdour  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 G (Mens)  
Race : 16 Start : 20 15
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 24 1 7320 Aaron Enser U23 Bracknell AC/Blackheath & Brom
3 25 2 8034 Gilad Nachshen U17 Shaftesbury Barnet
  5 26 3 8098 Sam Davey U20 Worcester
7 27 4 7177 Jamie Webster U20 Bedford & County/London Schs
   
Pace : 57 Pacemaker : George Vaughn  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 H (Mens)  
Race : 3 Start : 18 44
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 28 1 8161 Ewan Maxwell U17 Vale of Aylesbury
3 29 2 7728 Roman Hodgson U17 Deeside AAC
  5 30 3 8177 Edward Enser U17 Bracknell AC
7 31 4 7935 Tom Gaunce U17 Dacorum & Tring
   
Pace : 57.5 Pacemaker : Sam Abdour  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 I (Mens)  
Race : 2 Start : 18 37
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 32 1 8493 Samuel Marney U17 Bracknell AC
3 33 2 8085 Alex Melloy U17 Cambridge & Coleridge
  5 34 3 8211 George Keen U17 Cambridge & Coleridge
7 35 4 7690 Thomas Bridger U20 Cambridge & Coleridge
   
Pace : 58 Pacemaker : David Clark  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 A (Womens)  
Race : 10 Start : 19 33
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 36 1 7053 Khahisa Mhlanga U23 Herts Phoenix
3 37 2 6137 Katie Snowden Herne Hill/Nottingham Uni
  5 38 3 6726 Isobel Ives U23 Basildon/Bath Uni
7 39 4 6027 Georgie Hartigan Birchfield H/St. Mary's Uni
   
Pace : 60 Pacemaker : Anna Nelson  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 B (Womens)  
Race : 14 Start : 20 01
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 40 1 7799 Indienne King U17 Wreake & Soar Valley
3 41 2 6469 Sabrina Sinha U23 Cambridge H/Birmingham Uni
  5 42 3 7427 Maisie Grice U23 Aldershot  Farnham & District/
7 43 4 5341 Caroline Ford Cambridge H/Loughborough Stude
   
Pace : 62 Pacemaker : Orla Brennan  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 C (Womens)  
Race : 8 Start : 19 19
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 44 1 6927 Fiona de Mauny V35 Herne Hill
3 45 2 8159 Amarisa Sibley U17 Blackheath & Bromley
5 46 3 7648 Lauren McNeil U20 Mansfield
   
Pace : 63 Pacemaker : Mia Rosario  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 D (Womens)  
Race : 7 Start : 19 12
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 47 1 8021 Ella Fryer U17 St. Mary's Richmond
3 48 2 7403 Ava White U20 Blackheath & Bromley
5 49 3 8491 Holly Mills U23 Andover/Brunel Uni London/Harr
   
Pace : 65 Pacemaker : Orla Brennan  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 E (Womens)  
Race : 1 Start : 18 30
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 50 1 7731 Jessica Norkett U20 Thetford/Woodford Green Essex 
3 51 2 7588 Amelia Casey U23 Thames Valley
  5 52 3 7263 Amelia McMurtrie U20 Kettering
7 53 4 7446 Charlotte Young U20 Medway & Maidstone
   
Pace : 66 Pacemaker : Emily Hathaway  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 F (Womens)  
Race : 4 Start : 18 51
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 54 1 7979 Olivia East U17 City of Portsmouth
3 55 2 NO Hannah Knights Guildford & Godalming/Loughbor
5 56 3 8507 Jessica Hatch U17 Windsor Slough Eton & Hounslow
7 57 4 8209 Demi Locker U17 Charnwood
   
Pace : 67 Pacemaker : Roisin Keohane  
           
Lee Valley Gold Standard

 
   
  BMC 800 G (Womens)  
Race : 5 Start : 18 58
   
  Vest Leg  
Lane No.  No.  BMC Name Club
1 58 1 8499 Hannah Clark U17 Blackheath & Bromley
3 59 2 8313 Madeleine Short U17 City of Norwich
  5 60 3 8484 Madeleine Casey U17 Thames Valley
7 61 4 8305 Lily Meers U17 Blackheath & Bromley
   
Pace : 67.5 Pacemaker : Nianh Keohane